X JAPAN Polish Street Team
Strona GłównaREGULAMINOCHRONA TREŚCIStreet TeamSkład TeamuForumNewsyGaleriaWideoKontaktSzukajLinkiDownload
Maj 30 2020 02:53:49   
Translate this page
X JAPAN
O ZESPOLE
CZŁONKOWIE
ALBUMY
SINGLE
PV
Na Forum
Najnowsze Tematy
J-KONCERTY w POLSCE ...
Koncert X JAPAN w SS...
Nowy singiel Toshlego!
1996-2002
X JAPAN WORLD TOUR 2...
Najciekawsze Tematy
YOSHIKI CLASSICAL... [145]
Sugestie i opinie [85]
1000 żurawi - akc... [72]
Okładka i data pr... [64]
the GazettE [63]
Facebook
Share
Współpraca
Magazyn Asia on Wave RadioAoi.pl MUCC Polish Street Team
 Witamy
... na stronie pierwszego polskiego Street Teamu japońskiego
prekursora z gatunku visual kei - X JAPAN.

Znajdziesz tu wiele cennych informacji o zespole, jak i o działaniach Street Teamu.

Zachęcamy do rejestracji i udzielania się na forum.

Zapraszamy również na naszego facebooka i twittera.


IMPORTANT INFORMATION FOR FOREIGN FANS:
If you've registered at our forum, please, send us an e-mail (xjapanst@gmail.com) with your login so that we can activate your account!
04.03.2017 #XDAY
Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami po londyńskim koncercie w temacie: Polacy na Wembley - XDAY 04.03.2017 r. :)
Koncert X JAPAN w SSE Arena najlepszym koncertem 2017 roku!
ZESPÓŁDziś mija dokładnie rok od koncertu X JAPAN w Londynie! ^^ Czas tak szybko leci!
Doskonale z pewnością pamiętacie, iż odbył się on w SSE Arena przy stadionie Wembley. W styczniu odbyło się głosowanie na to, który koncert we wspomnianej hali był najlepszym wydarzeniem 2017 roku (SSE LIVE AWARD 2017).

Możecie się domyślić kto wygrał ;)

@SSE Arena twitter

Nowy singiel Toshlego
TOSHI4 października tego roku pojawi się w sprzedaży nowy singiel Toshlego pod nazwą "Crystal Memories" :)
Oba utwory z płyty zostały użyte w RPG "ORDINAL STRATA" jako motyw przewodni gry.

Lista utworów:
1. CRYSTAL MEMORIES
2. 時の海へ

Zawartość DVD, które będzie dołączone do każdej płyty:
1. CRYSTAL MEMORIES [MV]
2. 時の海へ [MV]

Cena: 1,944 jenów


X JAPAN WORLD TOUR 2017 - informacje zebrane
ZESPÓŁ

Zbiór informacji o trasie w jednym temacie na forum :) Zapraszam!
(kliknięcie w zdjęcie przeniesie Was prosto do tematu!)
Konferencja prasowa odnośnie światowej trasy X Japan
ZESPÓŁ


Dziś, tj. 9 czerwca, w Tokio odbyła się konferencja prasowa, na której gościli Toshl, Pata i Heath. Wypowiedzieli się na niej na temat przyszłości światowej trasy X Japan, która, ze względu na operację Yoshikiego, nie była pewna.

TRASA ODBĘDZIE SIĘ i jak planowano już wcześniej odbędzie się w Japonii sześć koncertów w ogłoszonych datach i miejscach. Z tym że Yoshiki NIE ZAGRA NA PERKUSJI. Dołączy jednak do zespołu grając na fortepianie, tylko i wyłącznie. Dlatego też japońska cześć trasy zyskała nową nazwę: X JAPAN WORLD TOUR 2017 WE ARE X Acoustic Special Miracle ~ Night of miracle ~ 6DAYS.
Na razie są to tylko informacje odnośnie Japonii, co dalej jeszcze nie wiadomo.

Wieść ogłosiły różne japońskie portale informacyjne, tak samo dodałam informację na facebooku już z samego rana, ale zapomniałam tam dodać, że ci fani, którzy zrezygnują z udziału w koncercie, dostaną zwrot pieniędzy za bilet.

Źródło: http://www.oricon.co.jp/news/2092124/full/
Zdjęcia (facebook): https://goo.gl/XS1Cqz
Operacja Yoshikiego - informacje
YOSHIKINa oficjalnej stronie muzyka pojawiła się wiadomość o operacji Yoshikiego oraz o dalszych losach trasy koncertowej X Japan jak i solowych projektów Yoshikiego. Muzyk na swoim twitterze już od kilku dni wspominał o pogarszającym się stanie zdrowia, ale dopiero teraz wyszła oficjalna wypowiedź na ten temat.

Poniżej tłumaczenie całej wiadomości oraz link do oryginału.


*****


OPERACJA YOSHIKIEGO W TRYBIE NAGŁYM

"Decyzja o operacji została ustalona przez kilku lekarzy. Yoshiki z X JAPAN przejdzie zabieg stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa sztuczną protezą dysku 16 maja w Los Angeles.

Wynikiem intensywnej gry na perkusji i oddziaływania jej na zdrowie Yoshikiego, zdiagnozowano u niego stenozę kręgosłupa [inaczej zwężenie otworu kręgowego - przyp. tłum.] w lipcu 2009 roku. Po tym muzyk przeszedł dwa zabiegi: laminektomię [usunięcie łuku kręgu szyjnego - przyp. tłum.] oraz nacięcie otworu w wyrostku poprzecznym kręgu szyjnego. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy przepuklina krążka międzykręgowego pogorszyła się i Yoshiki odczuwał miejscowy paraliż lewej dłoni oraz ramienia, co miało wpływ na jego muzyczne wystąpienia. Po badaniach lekarskich przebytych zarówno w USA jak i w Japonii, u Yoshikiego zdiagnozowano wcześniej wspomniane już schorzenie - stenozę kręgosłupa (w tym radikulopatię lewego ramienia [uszkodzenie korzeni rdzeniowych - przyp. tłum.] i wypadnięcie krążka międzykręgowego C5-C6). Po konsultacjach Yoshiki tym razem zmuszony jest do przejścia operacji.

Neurochirurg w Japonii poinformował Yoshikiego, że jego kark jest tak dalece uszkodzony, że w innym wypadku profejsonalny gracz rugby musiałby zakończyć swoją sportową karierę. Medycznie zdiagnozowano, że Yoshiki osiągnął już swój limit - zarówno fizycznie jak i psychicznie. Intensywny harmonogram pozostawił szkody na jego systemie nerwowym. Wraz z występami na Visual Japan Summit Festival, Yoshiki Classical Special w Japonii, Hongkongu i w Nowym Jorku oraz z koncertem w Wembley Arena w Londynie, Yoshiki nadal kontynuuje swoje wystąpienia z X JAPAN jak i solo. W dodatku długie i męczące podróże na ponad 20 festiwali filmowych na całym świecie przy promocji dokumentu "We Are X", odbiły się na jego stanie zdrowia.

[Tutaj następują dwie wypowiedzi lekarzy, którzy badali Yoshikiego i opisują to samo co w powyższych akapitach. - przyp. tłum.]

Operacja ma mieć miejsce 16 maja w Los Angeles. Niestety nie możemy uniknąć anulowania wszystkich zaplanowanych aktywności na ten miesiąc (mowa tu o maju tego roku - przyp. tłum.). Światowa trasa X JAPAN rozpoczynająca się w Japonii w lipcu tego roku i Yoshiki Premium Dinner Show, którego daty ustalone zostały na sierpień i wrzesień oraz pozostałe jeszcze nieogłoszone daty światowej trasy, która miałaby rozpoczęcie w Los Angeles, są w tym czasie przekładane na inne terminy. Nad zmianą terminów czuwa amerykański agent Yoshikiego William Morris Endeavor.

Po operacji Yoshikiego, dyskusja o odwołaniu, przełożeniu czy utrzymania ustalonej aktywności w terminie będzie toczyła się między agentem, organizatorami i zarządem."


Źródło: yoshiki.netUPDATE 18.05.2017
Oficjalne informacje ze strony managementu odnośnie przebiegu operacji Yoshikiego. Operacja miała miejsce 16 maja.

Yoshiki z X Japan przeszedł operację wymiany dysku w części międzytrzonowej kręgosłupa we wtorek (czasu USA), 16 maja 2017 roku w Cedars-Sinai Hospital w Los Angeles. Zabieg przebiegł pomyślnie.

Schorzenie, jakie zostało u niego zdiagnozowane, to stenoza kręgosłupa (w tym radikulopatia lewego ramienia [uszkodzenie korzeni rdzeniowych - przyp. tłum.] i wypadnięcie krążka międzykręgowego C5-C6). Jest to rezultat jego intensywnej gry na perkusji. Wymiana dysku trwała kilka godzin i była przeprowadzana przez dr Neela Ananda. Stan Yoshikiego jest stabilny. Zgodnie ze słowami lekarza, Yoshikiemu przez kilka dni będzie sprawiało trudność mówienie. Taki stan może utrzymać się aż do pół roku, dopóki nie odzyska całkowitej kontroli nad swoim głosem.

Rany pooperacyjne powinny zabliźnić się częściowo w ciągu sześciu tygodni, natomiast 90% jego sprawności odzyska dopiero po półrocznej rekonwalescencji. Natomiast to, ile czasu będzie potrzeba do zobaczenia efektów tego zabiegu w przypadku polepszenia władzy w lewej ręce, nie może zostać określone.

Odnośnie tegorocznej światowej trasy X Japan, która miała rozpocząć się w lipcu, oraz występów z Yoshiki Premium Dinnej Show datowanych na sierpień i wrzesień również tego roku i innych występów z X Japan, to czy się odbędą będzie zależało od stanu zdrowia muzyka. Mamy nadzieję, że będziemy mogli ogłosić już coś niedługo.

Dziękujemy wszystkim za życzenia napływające z całego świata. W tym samym czasie Yoshiki także przeprasza za niedogodności, których jego zdrowie jest powodem.


Źródło: yoshiki.net
[UPDATE 12.04] Wieści dotyczące wydania filmu
ZESPÓŁ
W USA (i tylko w USA, prawdopodobnie, pewna nie jestem!) dokument "We Are X" zostanie wydany na DVD/Blu-ray/jako Digital HD 25 kwietnia tego roku.

Zakupić film będzie można przez różne strony i w trzech wersjach (DVD, Blu-ray i Digital HD).

Link do dostępnych sklepów: http://www.magnetreleasing.com/wearex/watch-at-home

Źródło: magnetreleasing.com


UP 12.04:
Jakie dodatki znajdą się na wydaniu DVD/Blu-ray?

Oto i one:
> wycięte sceny z udziałem Yuko Yamaguchi, designerki Hello Kitty
> nagrania z Kitty Con (??), New Economy Summit, Tateyamy i X Museum
> wycięte nagrania wywiadów z członkami X Japan (heh)
> siedem wkładek z wywiadami z Yoshikim na temat "We Are X"
> dwa klipy z koncertu "The Last Live" (1997): "Forever Love" i "Kurenai"
> "Born To Be Free" fan video z koncertowymi wstawkami i wywiadami z fanami z całego świata

Dokument dostępny na DVD/Blu-ray będzie kosztował kolejno 29,98 i 26,98 dolarów.

Źródło: bravewords.com
Data wydania albumu kolejny raz przesunięta
ZESPÓŁYoshiki na evencie New Economic Summit 2017, który odbył się 7 kwietnia, ogłosił, iż 30 czerwca album NIE pojawi się na rynku. Tym, co miałyby opóźnić jego wydanie jest fakt iż... orkiestra musiała odwołać swoją część nagraniową. Z jakich przyczyn? Nie wiadomo. Do jeszcze kilku dni wszyscy sądzili, iż jest to żart na Prima Aprilis, jednak nikt temu nie zaprzeczył po 1 kwietnia. Na oficjalnych stronach z wiadomościami newsy o dacie albumu ukazywały się na pęczki, więc wiadomość była wiarygodna, aż do teraz, kiedy album ZNÓW został przesunięty.

Z lepszych newsów, Yoshiki "obiecał" (??), że album mimo wszystko pojawi się jeszcze w tym roku.


Źródło: headlines.yahoo.co.jp
DATA WYDANIA ALBUMU
ZESPÓŁI to nie jest żart, skoro dziś 1 kwietnia ;) Oby tylko już nic się nie poprzesuwało~~

Wczoraj - 31 marca - w swoim programie na YOSHIKI CHANNEL, Yoshiki zapowiedział datę wydania albumu X JAPAN na 30 CZERWCA TEGO ROKU.

Album ma zawierać 13 utworów a kilka partii fortepianowych z albumu zostało zagranych przez Yoshikiego w czasie programu. Poza tym muzyk zaznaczył, że ma jeszcze jedną informację do przekazania, ale zrobi to w najbliższym programie, który będzie transmitowany dziś tj. 1 kwietnia.

W programie Yoshikiego gościli także m.in. tacy muzycy jak: HISASHI z GLAY, George z LADIE'S ROOM, Daishi, Leed i Seek z Psycho Le Cemu oraz Hiroto z A9.


Źródło: barks.jp
X JAPAN w Music Station (31.03.2017)

Dziś (31.03) X JAPAN wystąpiło w specjalnym programie Music Station trwającym całe trzy godziny :)
Zespół zagrał dwa utwory: La Venus oraz Kurenai.

Poza Xami wystąpili tam także: AKB48, Elephant Kashimashi, Ozaki Yuya, Kanjani∞, Kis-My-Ft2, CHEMISTRY, Cocco, Golden Bomber, Sandaime J Soul Brothers, Ayumi Hamasaki, Ryota Fujimaki, Daichi Miura, Yuzu.

W rozwinięciu newsa fragmenty obu utworów.
Gdy na internetach pojawią się nagrania w jakości HD postaram się je zdobyć i tutaj również zamieścić.
Zapowiedź światowej trasy!
ZESPÓŁ
Krótko po koncercie w Londynie mamy już ogłoszenie kilku koncertów w Japonii w ramach światowej trasy zespołu!

X JAPAN "WORLD TOUR 2017 #WeEreX" rozpocznie się dokładnie 11 lipca w Osaka-jo Hall.

Rozpiska koncertów wygląda następująco:
7/11 Osaka-jo Hall
7/12 Osaka-jo Hall
7/14 Yokohama Arena
7/15 Yokohama Arena
7/16 Yokohama Arena
7/17 Yokohama Arena

Poza tym, Yoshiki na swoim twitterze ogłosił, iż wszystkie koncerty z Japonii będą transmitowane na żywo na jego kanale Yoshiki Channel!
Wideo-wiadomość od X JAPAN dla europejskich fanów
ZESPÓŁWideo-wiadomość od członków X JAPAN dla europejskich fanów (z angielskimi napisami) :)

Możemy dowiedzieć się z niej, że "album jest tuż za rogiem" (:P), projekcja filmu "We Are X" w Londynie nadal jest przewidziana, lecz nie będzie to regularna wersja filmu, która pokazywana była na festiwalach i w kinach. Zgodnie ze słowami zespołu, 4 marca będzie niezwykłym dniem i dadzą z siebie wszystko :)

Strona 1 z 21 1 2 3 4 > >>
TYLKO U NAS!
BIOGRAFIA
YOSHIKIEGO

(po polsku)


X NO SEI TO SHI:
ŻYCIE I ŚMIERĆ X

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)


BRACIA:
WSPOMNIENIA O HIDE
(fragmenty po polsku)

SUGIZO:
CZŁOWIEK ZAKOCHANY
W MUZYCE. PÓŁ ŻYCIA
ZAWIROWAŃ

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)


PRANIE MÓZGU: POWRÓT PO
12 LATACH PIEKŁA

(po polsku)


~~*~~*~~

BLOOD RED DRAGON
(komiks po polsku,
w trakcie tłumaczenia)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 167
Najnowszy Użytkownik: Saletran
Ostatnio online
phm 5 weeks
Kira-mara13 weeks
Mizu17 weeks
Pink Evil25 weeks
Saletran26 weeks
Simi28 weeks
Paul Vunurt30 weeks
AdaChan33 weeks
metarvana43 weeks
BrentTaw55 weeks
This site has had: 911999 Unikalnych wizyt

This site is powered by v6.01.6 © 2003-2005| Bf2 theme by: mYrAn


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl