X JAPAN Polish Street Team
Strona GłównaREGULAMINOCHRONA TREŚCIStreet TeamSkład TeamuForumNewsyGaleriaWideoKontaktSzukajLinkiDownload
Marzec 28 2017 04:17:46   
Translate this page
X JAPAN
O ZESPOLE
CZŁONKOWIE
ALBUMY
SINGLE
PV
Na Forum
Najnowsze Tematy
Zapowiedź światowej ...
Od was dla Hide - ed...
J-KONCERTY w POLSCE ...
Biografia Yoshikiego
Yoshiki producentem ...
Najciekawsze Tematy
YOSHIKI CLASSICAL... [145]
Sugestie i opinie [85]
1000 żurawi - akc... [72]
Okładka i data pr... [64]
the GazettE [63]
Facebook
Share
Współpraca
Magazyn Asia on Wave RadioAoi.pl MUCC Polish Street Team
04.03.2017 #XDAY
Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami po londyńskim koncercie w temacie: Polacy na Wembley - XDAY 04.03.2017 r. :)
 Zobacz Temat
X JAPAN Polish Street Team | YOSHIKI | Lady's X
Autor Yoshiki producentem nowego kobiecego zespołu visual-kei pod nazwą "Lady's X"
Simi
Super Administrator

Miejscowość: Wrocław
Data rejestracji: 19.11.11
Dodane dnia 14-06-2016 12:33

Yoshiki poszukuje kandydatek do nowego zespołu. Będą one wybierane spośród wszystkich chętnych uczestniczek na przesłuchaniu. Ich debiut miałby się odbyć na wielkim visual-keiowym evencie na żywo, którego Yoshiki miałby być także producentem.

Przesłuchanie kandydatek do bandu będzie transmitowane na żywo w programie "Mezamashi TV".

Poszukuje się:
- wokalistek
- gitarzystek, basistek, perkusistek i pianistek itd.
- menadżerek.

Doświadczenie: nie ma znaczenia.
Tylko osoby płci żeńskiej.
Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Poszukuje się osób, które mogą podróżować po całej Japonii z bazą wypadową w Tokio.
Kandydatki podpiszą specjalne oświadczenie, gdzie staną się pełnoprawnymi członkiniami zespołu Lady's X.

Kandydatki muszą przesłać:
- CV,
- zdjęcie,
- wideo z własnym występem.

Wszystko to, należy zrobić przez specjalną stronę aplikującą.

Oficjalna strona: http://ladys-x.net/

Pierwsza data przesłuchania:
31 grudnia 2016

Mam mieszane co do tego uczucia (wręcz nawet bardzo nieprzychylne) już się nawet nie bardzo rozpisując (zwłaszcza, że X będzie jeszcze bardziej zaniedbane niż jest dotychczas), a Wy, co o tym myślicie? Yoshiki chce stworzyć kolejne Babymetal...?
http://www.last.fm/user/Aivalar92 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Yoshiki producentem nowego kobiecego zespołu visual-kei pod nazwą "Lady's X"
AdaChan
Użytkownik

Miejscowość: Ustka
Data rejestracji: 27.02.16
Dodane dnia 14-06-2016 13:26
Powtórzę to co pisałam na fb, trochę zbiorę swoje myśli. Nie skreślam tego tak na 100% skoro już się zdecydował, ale jestem na nie. Przedział wiekowy to jakaś porażka. Właśnie kolejny BM to byłaby masakra- jedno komercyjne byle co na rynku wystarczy. Sztuczny twór bez pasji, jedynie nastawiony na zarobek. W Japonii to się pewnie sprzeda, sądząc po popularności BM to jednak jest u nich swego rodzaju zapotrzebowanie na takie potworki. Wolałabym aby to nie powstało, ale jeśli powstanie to oczywiście dam szansę i przesłucham co będą mieli do zaoferowania. Co do faktu, ze będzie to girlsband to nie mam jakiś uprzedzeń, choć nie znam żadnego dobrego rockowego girlsbandu który odniósłby sukces i tworzył konkretne, dobre utwory. Nawet Stereopony, które nawet lubię nie jest przecież zespołem wysokich lotów (a raczej nie był).
Jeszcze słowo na temat Yo. Ktoś się nam tu rozmienia na drobne, on chyba robi wszystko by przeciągnąć pracę nad płytą X i by odstawiać X na drugi plan tworząc sobie ku temu niby "poważne" powody czyli nowe projekty zamiast prostego "nie chcę mi się". W takich chwilach bardzo brakuje hide, on by mu nie dał tak zaniedbywać X smiley.

kimi no itami ureshisou ni hane o hirogete mai furitekuru
hiru no hikari kimi no kizu o daite yasashiku hirogeteyuku

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Yoshiki producentem nowego kobiecego zespołu visual-kei pod nazwą "Lady's X"
Soubi
Użytkownik

Data rejestracji: 26.04.15
Dodane dnia 14-06-2016 17:54
Jakkolwiek X uwielbiam i jestem w stanie zaakceptować różne pokręcone pomysły Yoshikiego, faktem pozostaje, że to grupa facetów stapających po świecie od półwiecza. A to się nie sprzedaje. Sprzedają się goodsy z logiem legendarnego zespołu i tańczące nastolatki w uroczych ciuszkach. I chociaż girlsbandów nie lubię, to posłucham tego zespołu, kiedy już coś wyda, bo Yoshiki. Ten Yoshiki. I jestem pewna, że nie tylko ja tak zrobię.
Jeśli utworzenie tego zespołu dyktowane jest tylko potrzebą gromadzenia milionów monet, to trudno, nie on pierwszy. Na pewnym etapie praktycznie nie istnieją już zespoły, które muzykę robią tylko dla muzyki. A X Japan to ciągle X Japan, choćby właśnie wysyłało Yoshikitty w kosmos, a hide przekonywałby Zeusa, że w tych pięciu to trzeba rzucić piorunem.
I chociaż trochę mnie boli, że X znowu schodzi na dalszy plan, staram się patrzeć na to pozytywnie - skoro robi to Yosh, to nie może być złe, prawda? (teledyski X pozwolę sobie dyplomatycznie przemilczeć).

Belerion
Użytkownik

Miejscowość: Jastarnia
Data rejestracji: 04.08.15
Dodane dnia 14-06-2016 22:55
Jakoś nie pieje z zachwytu nad tym przedsięwzięciem, bo czuje w powietrzu zapach mamony... Jednakże, Yoshiki to geniusz na wielu polach: artystycznym i biznesowym, więc póki co wstrzymam się od złej krytyki i cierpliwie poczekam na rezultaty. Możliwe że zespół okaże się prawdziwą kopalnią diamentów ( czyt. hitów), a każdy utwór będzie podbijał listy przebojów na całym świecie itd. itp.
JupiterJazz
Użytkownik

Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 01.10.15
Dodane dnia 16-06-2016 15:03
Przy całej mojej bezgranicznej miłości do Yo uważam, że powinien zmienić farbę do włosów, bo ta, której używa zaczęła mu przeżerać móżdżek.
Z drugiej strony, jak tak wspomniała Belerion, Yoshiki to nie tylko X, ale odnoszący sukcesy producent muzyczny. A producent, poza zapierdzielaniem przy szlifowaniu albumów, robi hajs. A girlsband to hajs.
Pomysł wydaje mi się co najmniej osobliwy, ale skoro już się ulągł w tej szalonej głowie to nie pozostaje mi nic innego, jak to zaakceptować.
Kira-mara
Użytkownik

Miejscowość: Lubawka/Wrocław
Data rejestracji: 15.04.12
Dodane dnia 16-06-2016 16:42
Powiem tak, jak dla mnie TEN osobnik jest jedynym, którego mogę śmiało i bez krępacji określić Lady X. I serio gdy pierwszy raz zobaczyłam ten baner pomyślałam, że ktoś tak żartobliwie określił Yosha, hide itp. no a tu takie coś xD To w sumie Ladie's X, ale, ale, reszta zespołu wie, jak szargasz imię bandu Yoshi??

No cóż z jednej strony trzeba przyznać, że nie pierwszy wpadł na taki pomysł. Zawsze słyszy się, że jacyś fani są przyjęci do zespołu na chwilę, aby móc zagrać pod skrzydłami idoli i spełnić marzenia i tak dalej. No i trzeba to też przyznać, ze fanek X jest na pęczki i jakby nie było Yoshiki wyszedł do nich z piękną propozycją. Taki ukłon w stronę fanek, docenienie ich zaangażowania, oddania, sprawienie możliwości, aby przez chwilę też się poczuły gwiazdami estrady. Wszystko fajnie i jako fanka też przecież nie powinnam marudzić, kiedy idol robi coś takiego dla fanów.
No ale na tym plusy tego się kończą.
Bo wszystko fajnie, dziewczyny se* drugs and rock and rol, ale gdzie w tym miejsce na album? Gdyby takie projekty były realizowane po jego wydaniu, to hulaj dusza, nie miałabym nic przeciw. Może gdyby nie zepsucie tej wizji przez widok Katie na wokalu śpiewającej Tears to może i nawet bym się ucieszyła. Kobiety i X Japan.... to nie pasuje absolutnie xp
Na pewno nie będzie to złe, bo właśnie Yoshiki. Wie jak coś powinno grać, alby nie było zgrzytów, więc chały nie wyda, no chyba że w tym albumie X, bo gdy nie skupia się na jednym i łapie się wiele srok za ogon to nie wychodzi to tak epicko jak się planuj.
Hajsy hajsami, ale zorganizowanie eventu, składanie zespołu i tego typu rzeczy poniosą więcej kosztów niż przyniosą.
No cóż, zobaczymy xp Dostaniemy już pod koniec roku zespół przypominający bardziej "Od przedszkola do Opola" w wersji japońskiej przez te 12-nastki xp Sam ten pomysł z tymi przesłuchaniami przypomina mi bardziej "rolnik szuka żony" xp

Co do mnie, gdy już dojdzie ten projekt do skutku, przesłucham, pośmieję się i zapomnę o nim, jak o wielu innych niewypałach Yosha.

"Yoshiki is Your Destiny"
~Toshi
Edytowane przez Kira-mara dnia 16-06-2016 16:43
Matsuhi
Użytkownik

Data rejestracji: 26.11.12
Dodane dnia 16-06-2016 19:46
Ja to ogólnie śmiechłam widząc tego newsa. : D

Kocham Cię, Yoshu.

Jupiter, a mnie jego fryzura ostatnio się podoba, mniej push-upu i mniej glamouru dobrze mu robi.

I że on niby miał coś nagrywać...? Album..? Eee? Jaki album? Że niby X-sów..?
Ach, ten album... Przecie on to tyle lat nagrywał, że najpewniej całą płytę zrysował i trochę głupio teraz. Ale jest na to pewien sposób...

Słuchy o emancypacji kobiet dotarły już nawet do X, zatem odpowiednią reakcją Yosha była rezygnacja z trzymania dam w klatkach i uczynienie z nich prawdziwych gwiazd estrady...

Tego nikt się nie spodziewał. To jest prawdziwy psychedelic violence crime of visual shock !!!

Sory za to. Mam cichutką nadzieję, że to nie będzie w niczym przypominało Babymetal, że Yosh ma na to jakąś koncepcję i zespół będzie brzmiał lepiej niż ich nazwa.

'Some asshole told me that if you believe in something you have to be willing to sacrifice everything'

~B.Kinney
AdaChan
Użytkownik

Dodane dnia 30-01-2017 01:41
Ciekawa jestem czy te przesłuchania w grudniu się odbyły, bo z mojej przynajmniej perspektywy od momentu ogłoszenia jest cisza jak makiem zasiał. Ktoś coś wie?

Kira-mara
Użytkownik

Miejscowość: Lubawka/Wrocław
Data rejestracji: 15.04.12
Dodane dnia 30-01-2017 23:13
Coś było xD I na tym można poprzestać, jak widać xD Nie no, coś faktycznie było, jakieś pół, albo godzinne nagranie istniało na yt, teraz są z niego tylko urywki. Ja włączyłam to swojego czasu raz, pośmiałam się i wyłączyłam, bo nie było co nawet zapamiętywać. Kilka tylko japońskich dziewczyn w studiu, Yoshiki siedzący jakby za karę tam i tyle. Czyli jeden z wielu pomysłów lidera z polotem ale bez przyszłości xp Może coś jeszcze z tego będzie, może za kilka lat wspomni o tym, że nadal na d tym pracują.

"Yoshiki is Your Destiny"
~Toshi
AdaChan
Użytkownik

Dodane dnia 31-01-2017 00:54
Buahahahaah... dlaczego mnie to nie dziwi? Akurat teraz, gdy uznałam, ze właściwie to bym posłuchała?
kilka chwil później:

Poszukała na YT troszkę tych nagrań i powiem, ze te kilka dziewczyn co widziałam to instrumentalnie były nawet dobre Nie ma się chyba co dziwić, bo raczej bez umiejętności grania by się nie zgłaszały. No ale to tylko małe fragmenty. Czy dziewczyny z tego klipu to są te wybrane? Bo jest ich tylko kilka więc tak jakby to był już zespół? https://www.youtube.com/watch?v=yUvkonrjxGo
Wokalistki nie było mi dane usłyszeć.

EDIT: Chociaż to chyba ta: https://www.youtube.com/watch?v=mMvUJad169Y (zgadza mi się trochę z fotą pokazaną w poprzednim klipie). Niestetysmiley.

Edytowane przez AdaChan dnia 31-01-2017 00:58
Skocz do Forum:
TYLKO U NAS!
BIOGRAFIA
YOSHIKIEGO

(po polsku)

X NO SEI TO SHI:
ŻYCIE I ŚMIERĆ X

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)

BRACIA:
WSPOMNIENIA O HIDE
(fragmenty po polsku)

SUGIZO:
CZŁOWIEK ZAKOCHANY
W MUZYCE. PÓŁ ŻYCIA
ZAWIROWAŃ

(po polsku, w trakcie
tłumaczenia)

PRANIE MÓZGU: POWRÓT PO
12 LATACH PIEKŁA

(po polsku)

~~*~~*~~

BLOOD RED DRAGON
(komiks po polsku,
w trakcie tłumaczenia)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 156
Najnowszy Użytkownik: marleneby3
Ostatnio online
Bela04:49:05
Daisu04:54:16
Violet07:21:41
TaeRim07:28:09